Vesnička

Autor: Bohuslav Kozák
(1903 Ubušín - 1938 Olomouc)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na překližce
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč