77. Vesnička
Autor: Bohuslav Kozák
(1903 Ubušín - 1938 Olomouc)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na překližce
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč