20. Předjaří
Autor: Josef Rudolf Říha
(1893 - ?)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:12 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |