5. Makové údolí

Autor: Josef Rudolf Říha
(1893 - ?)

Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixované na kartónu
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:02 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 10h 44m 49s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč27.3.2021 08:53:05