4. Slunečnice ve váze

Autor: F.P.G Sýkora

Značeno na rámu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 53 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:02 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 10h 21m 6s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč4.5.2021 08:48:50
1 Kč27.3.2021 08:52:41