4. Slunečnice ve váze
Autor: F.P.G Sýkora
Značeno na rámu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 53 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:03 SELČ
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (11)
částka | příhoz |