4. Slunečnice ve váze

Autor: F.P.G Sýkora

Značeno na rámu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 53 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:03 SELČ

Dosažená cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
2 400 Kč18.5.2021 19:58:05
2 100 Kč18.5.2021 19:40:33 (limit 18.5.2021 19:31:52)
1 901 Kč18.5.2021 19:40:33
1 601 Kč18.5.2021 19:40:27 (limit 18.5.2021 19:31:52)
1 301 Kč18.5.2021 19:40:27
1 001 Kč18.5.2021 19:31:52 (limit 18.5.2021 19:31:52)
801 Kč18.5.2021 19:27:47
601 Kč18.5.2021 18:24:49
401 Kč17.5.2021 19:02:01
201 Kč4.5.2021 08:48:50
1 Kč27.3.2021 08:52:41