120. Svatá Barbora

Autor: Andreas Schneider
(? ? - ?)

signováno a datováno na reversu, nerámováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 1841
Šířka: 40 cm, výška: 56 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč