238. Rosenthal: Selka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 73,5 x 65,5
Konec dražby: 22.05.2023 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč