12. Výhled na přístav
Autor: Simon Kramer
(1940 - 2015)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 76 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 06.03.2024 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč