102. Plzeň
Autor: Emil Wanke
(1901 Praha - ?)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 36,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč