198. Karlův most v zimě
Autor: Emil Wanke
(1901 Praha - ?)
signováno vpravo dole v leptu i tužkou, napravo autorský popis, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 35,5 x 27,5
Konec dražby: 10.01.2023 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč