53. Tulipány
Autor: Karel Pavlata
Signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč