Akt ženy

Autor: Miloslav Tichý
(1926 Kyjov - 2011 Kyjov)

Signovánno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1952
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč