200. Chaloupka u jezera
Autor: Christian Bernard Severin Berthelsen
(1839 Dánsko - 1909)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 36,5 x 46,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 13.09.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč