Dáma s kloboukem

Autor: Jean Gilles
(1925 - 2014)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 290/500, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 15 cm, výška: 32 cm, rámování: pošk. 45 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč