V krajině

Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)

Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 24,5 x 29,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč