Česká krajina

Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)

Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 22 x 27,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč