Zamyšlená žena

Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)

Rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 19 x 15 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč