Červená kytice

Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 56,5 x 64,5 cm

Konec dražby: 06.04.2022 19:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč