Zasněžená krajina
Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 23 cm, výška: 37 cm, rámování: 66,5 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč