37. Malebné stavení
Autor: Adéla Hulíková
(1884 Tábor - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 37 x 51 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč