15. Na pobřeží Sicílie

Autor: G. Lucan

signováno a datováno vpravo dole, na reversu původní výstavní štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 16 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 17.05.2021 20:23 SELČ

Zbývá: 2d 22h 30m 24s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč