1. Podhradí Rychmburku
Autor: Gustav Porš
(1888 Chrudim - 1955 Pardubice)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, vystavováno v Galerii Dolmen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: mírně pošk. 60 x 70 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč