Před chalupou
Autor: Gustav Porš
(1888 Chrudim - 1955 Pardubice)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: perokresba/akvarel/karton, datace: 1909
Šířka: 20,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 41 cm
Konec dražby: 11.09.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč