211. Portrét muže
Autor: Jan (Jáša) Kohout
(1893 ? - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 33,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 51,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč