Přes Karlův most na Pražský hrad

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

Signováno vpravo dole, číslováno 29/150
Technika: litografie
Rámování: volný list 57 x 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč