272. Chrám
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 31/150
Technika: litografie, datace: 1969
Rámování: volný list 66 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč