44. Půjčovna loděk

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 72 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 87 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč