24. Signováno K. Liebscher - Tábor
Kolorovaná kresba. Signováno vpravo dole K. Liebscher, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 12 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 19,5 x 21,3 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč