209. Kupky sena
Autor: ? Koten
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 68,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč