310. U rybníka
Autor: ? Koten
signováno Koten, Koten, signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 59 cm, výška: 45 cm, rámování: 71 x 56 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč