38. Krajina u vody
Autor: Ivan Špirk
(1951 Třebíč)
signováno vpravo dole tužkou, datováno a číslováno 62/80, volně v paspartě, na reversu štítek výtvarné výstavy Lidice 1987
Technika: lept, datace: 1987
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč