161. Krajina - studie
Autor: Juliane Heller
Monogramováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 19 x 24 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč