135. Zátiší s gramofonem
Autor: Gustav Malmström
(1887 ? - 1980 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1939
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč