Jarní květina

Autor: Ivan Kostík
(1911 Užhorod - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisel
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč