Rozkvetlá louka
Autor: František Ladislav Soukup
(1888 Praha - 1954 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 81 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč