Na pastvě

Autor: Josef Soukup
(1890 Praha - 1970 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč