28. Povoz na cestě
Autor: ? Sedláček
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 60,5 x 70,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč