Povoz na cestě

Autor: ? Sedláček

signováno vpravo dole Sedláček
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 60,5 x 70,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč