122. Zrození básníka
Autor: Petr Křivánek
Signováno a datováno vpravo uprostřed, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 50 cm, výška: 75 cm, rámování: 78 x 53 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč