221. Slunečnice
Autor: Petr Křivánek
Signováno a datováno vpravo uprostřed, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 54,5 cm, výška: 73 cm, rámování: 76 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč