31. Podzimní imprese
Autor: Fritz Neuenhahn
(1888 Eisenach - 1947 Weimar)
Monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 45 x 52 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč