102. Konvolut 2ks Grafik

Autor: Milada Kazdová Hirková
(1911 Taškent (Uzbekistán) - 2001 Říčany (Česká Republika))

Signováno vpravo dole tužkou, 37 x 29 cm a 22 x 36 cm, jeden kus rámovaný.
Technika: litografie
Rámování: 66 x 51 cm

Konec dražby: 15.02.2023 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč