350. Před bankou
Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)
signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1929
Šířka: 33 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 45 x 51 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč