474. Dvojice
Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, datováno a signováno vlevo dole v tisku, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 1928
Šířka: 6,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 36,5 x 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 18:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč