50. Zátiší s kyticí
Autor: Lars Florén
(1899 - 1979)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 78 x 63 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč