38. Horský potok
Autor: ? Přibík
signováno Přibík vpravo dole tužkou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 38,5 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč