99. Krajina se srnkou
Autor: ? Přibík
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 64 x 32
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč