17. Ulice
Autor: Karel Koubek
(1896 Třebíč - 1940 Plzeň)
signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 40 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.10.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč