6. Koně
Autor: Léo-Paul Robert
(1851 Bienne - 1923 Orvin)
Signováno vpravo dole, plátno protženo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 73 x 97,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč