Koně

Autor: Léo-Paul Robert
(1851 Bienne - 1923 Orvin)

Signováno vpravo dole, plátno protženo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 73 x 97,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč