Krajina s vodní plochou

Autor: Wilhelm Alexander Rothstén
(1858 Stockholm - 1892 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1889
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.05.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč