69. Hlava
Autor: Miloslav Chlupáč
(1920 Benešov - 2008 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 14/45 vlevo dole, výroční tisk klubu přátel skupiny Nová 1995, volný list.
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 44 cm, výška: 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč